Shqip | Nederlands | English

Krenar.be - Informata pėr stafin dhe faqen


Kjo ėshtė faqja kryesore qė pėrmban ueb faqet qė gjenden nė 3 faqet e para. Nė gjuhen Shqipe, Angleze dhe Holandeze.

Shėrbimi
Ne jemi njė organizatė qė japim shėrbime(falas ose me para) pėr shqiptarėt ēdo kund nė botė!

Reklamė
Shpenzimet qe i kemi nė kėtė ueb faqe i marrim ne nga sponsorėt tanė (gati nė ēdo faqe gjendet njė sponsor). Nėse ju klikoni nė ndonjė reklamė apo regjistroheni nė ndonjė shėrbim qė ofrojnė sponsorėt tanė ne marrim njė shumė tė vogėl tė pareve.

Nėn faqet
Nėn faqet do i gjeni nė 3 faqet e para qė janė nė gjuhen Shqipe, Angleze dhe Holandeze. Nė secilėn faqe jepen shėrbime tė cilat janė shkruar nė kėto faqe. Ēdo informacion pėr kėto faqe ju lutem vizitoni ato.

Kontakt
Tė gjitha komentet dhe propozimet mbi kėtė ueb faqen janė me tė vėrtetė tė mirėpritura dhe njė burim i vyer informacioni pėr ne. Nė fund e gjeni lidhjen drejt formularin pėr tė na kontaktuar.